Realizacje

Home realizacje AGH S1 – Wydział Matematyki

AGH S1 – Wydział Matematyki

Betonowe schody zewnętrzne i inne produkty Dasag w otoczeniu studentów matematyki AGH Kraków

Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie to uczelnia wyższa przyciągająca studentów poszukujących prestiżowego, kierunkowego wykształcenia. Uniwersytet zajmuje znaczące pozycje w różnorodnych rankingach, takich jak wykonany w 2021 roku Ranking Szkół Wyższych mierzony majątkiem najbogatszych Polaków, w ramach którego zbadano różne uczelnie pod kątem liczby absolwentów posiadających majątki o określonych wartościach. Wspomniany ranking wykazał, że AGH Kraków zajmuje pierwsze miejsce w Polsce pod kątem liczby absolwentów, których majątki przekraczają wartość 100 mln euro. Jest to jeden z wielu powodów, dla których warto uczyć się na Wydziale Matematycznym AGH w Krakowie. Kolejnym, jest całkiem nowy budynek AGH S1, do którego budowy wykorzystano schody betonowe Dasag oraz inne prefabrykaty z betonu.

Betonowe schody zewnętrzne Dasag na wejściu do nowego budynku AGH Kraków

Nowy budynek S1 należący do Wydziału Matematyki AGH w Krakowie położony jest przy ul. Reymonta. Styl, w jakim została wykonana jego konstrukcja, potwierdza ducha innowacji, w jakim kształceni są studenci uczelni. Na wskroś nowoczesny obiekt wyposażono bowiem w charakterystyczne, wielkopowierzchniowe przeszklenia, które wtapiają bryłę w otaczający ją krajobraz. Do jej wnętrza prowadzą natomiast masywne, betonowe schody zewnętrzne Dasag w kolorze antracytowym – długowieczne, bezpieczne i wyjątkowo eleganckie. Uzupełnione o szerokie, ciemne balustrady schody wyposażono w stopnie kątowe Ingido Prato, dzięki czemu aranżacja wejścia na Wydział Matematyki AGH Kraków doskonale pasuje do stylu, w jakim wykończono elewację jednego z najnowszych obiektów uczelni. Prefabrykaty betonowe Dasag można znaleźć jednak nie tylko na zewnątrz budynku, gdzie poza schodami wykorzystano również chodnikowe płyty betonowe naszej marki, ale także w jego wnętrzu. 

Betonowe schody wewnętrzne na Wydziale Matematycznym AGH Kraków

Wewnątrz jednej z najnowszych brył na terenie Wydziału Matematycznego AGH w Krakowie zamontowano także gotowe schody wewnętrzne naszej marki. Dasag dostarczył na budowę efektowne, betonowe schody wewnętrzne. W budynku znalazły się eleganckie schody szlifowane z piaskowanymi paskami o właściwościach antypoślizgowych, które świetnie wpisują się w prestiżowy klimat znanej uczelni, ciesząc oczy studentów pędzących na wykłady i ćwiczenia na terenie wydziału. 

Na potrzeby inwestycji dostarczyliśmy:

  • schody wewnętrzne szlifowane z paskiem piaskowanym – wzór 7234
  • schody zewnętrzne stopnie kątowe Indigo Prato – wzór 7857
  • płyty betonowe o wymiarach 60x60x4