Realizacje

Home realizacje Nowoczesne osiedle – nowoczesny beton szlachetny

Nowoczesne osiedle – nowoczesny beton szlachetny

Atrium Park, Bydgoszcz

Blisko 400 mieszkańców, niezwykle nowatorski projekt, najwyższej jakości materiały, w tym niezawodne i estetyczne płyty tarasowe Dasag. Osiedle mieszkaniowe Atrium Park to charakterystyczny punkt na mapie Bydgoszczy i prawdziwa wizytówka miasta. O zespole budynków wielorodzinnych zlokalizowanych przy ulicy Gajowej 76 było głośno od samego początku, a plany budowy zachwyciły przyszłych inwestorów i nabywców.

Rozkład piętrowców zapewnia idealne nasłonecznienie apartamentów i wspaniałego dziedzińca, na którym rozgościł się duży park, strefa rekreacyjno – wypoczynkowa, plac zabaw dla najmłodszych i urokliwy strumyk. Wizja studia MAARTE łączy bowiem szacunek do natury, ponadczasową stylistykę, funkcjonalność, a przede wszystkim nowoczesne rozwiązania wykończeniowe. Ozdobna cegła, drewno, duże przeszklenia i beton szlachetny Dasag, którego użyto do wykończenia jednego z najmocniejszych punktów projektu to kwintesencja tej niebanalnej kompozycji architektonicznej. O czym mowa?

Płyta tarasowa na najwyższym poziomie!

Z mieszkań na najwyższych kondygnacjach roztacza się zachwycający widok na miasto, dlatego odpowiednie zaaranżowanie tarasów miało niebagatelne znaczenie dla całego projektu Atrium Park. W tym wypadku postawiono na niezawodny duet – wielkogabarytowe, panoramiczne przeszklenia oraz niezwykle designerski beton szlachetny. Inwestor bez wahania wybrał płyty tarasowe Dasag, które nie tylko dopełniają estetyczną wizję projektantów, ale oferują użytkownikom cały szereg wartości dodanych. Charakteryzują się bowiem znakomitą odpornością na ścieranie, uszkodzenia mechaniczne oraz negatywne działanie czynników atmosferycznych. Są trwałe, łatwe w utrzymaniu czystości, a antypoślizgowa powierzchnia płyt tarasowych dba o bezpieczeństwo i komfort mieszkańców.

Terrazzo to wdzięczny materiał aranżacyjny o nieograniczonych możliwościach kompozycyjnych. Różnorodne wykończenia oraz szeroka gama barw sprawiły, że powierzchnie tarasów Atrium Park nabrały interesującego charakteru – na pograniczu stylowej elegancji i stylizacyjnej wyobraźni.