Realizacje

Home realizacje Hotel The Bridge – Wrocław

Hotel The Bridge – Wrocław

Luksusowe schody i posadzki betonowe ozdobą butikowego hotelu The Bridge Wrocław

The Bridge Wrocław to luksusowy, pięciogwiazdkowy hotel położony w samym centrum Ostrowa Tumskiego – najstarszej dzielnicy Wrocławia, która znajdowała się niegdyś na wyspie połączonej z resztą miasta licznymi mostkami. Eklektyczny, nawiązujący do epoki Gotyku budynek (w której powstały sąsiadująca z nim, 1000-letnia wrocławska Katedra oraz Seminarium), wzniesiono na zasypie jednej z biegnących tu kiedyś odnóg Odry – w miejscu dawnego “mostu za katedrą”, który stał się inspiracją dla nazwy hotelu. Ten butikowy obiekt noclegowy wyróżnia na tle innych wyjątkowy, mocno nawiązujący do historii Wrocławia klimat. Wnętrza pokoi, sal konferencyjnych i innych przestrzeni, wypełnione są stworzonymi we współpracy z Muzeum Narodowym wizerunkami biskupów, dziedziczek, włodarzy i właścicieli ziemskich, którzy byli ważni dla Wrocławia w XVII i XIX wieku. Niewątpliwym atutem The Bridge Wrocław jest również ogromny taras na dachu, z którego rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na Katedrę i bulwary nad Odrą. Jesteśmy niesamowicie dumni z tego, że dołożyliśmy cegiełkę do budowy tego miejsca, dostarczając inwestorowi schody i posadzki betonowe naszej marki.

Posadzki betonowe Dasag w industrialnym wnętrzu lobby The Bridge Wrocław

Hotel The Bridge Wrocław walczy o miano najbardziej luksusowego w mieście. Inwestorowi zależało na tym, by wnętrze obiektu zachwycało odwiedzających wyjątkowym charakterem – nic zatem dziwnego, że postanowił zastosować w nim posadzki betonowe we wzór opracowany na indywidualne zamówienie. Do lobby i korytarzy obiektu zamówił wielkoformatowe, czarno-białe płyty betonowe Dasag o błyszczącym wykończeniu, które doskonale podkreśliły eklektyczny, gotycko-industrialny styl butikowego wnętrza. Eleganckie posadzki z betonu przygotowane przez naszą markę okazały się strzałem w dziesiątkę oraz doskonałym tłem dla stylowych mebli, dywanów, dzieł sztuki i dodatków, które stworzyły unikalny klimat tego miejsca. 

Eleganckie i praktyczne schody betonowe na indywidualne zamówienie inwestora

Opisywany hotel mieści się w kilkupiętrowym budynku. Między kondygnacjami obiektu można poruszać się nowoczesnymi, szybkobieżnymi windami oraz schodami, które dostarczyła nasza firma. Betonowe schody na indywidualne zamówienie klienta dopasowaliśmy do nietypowych kształtów klatek schodowych wewnątrz hotelu. Solidne, wygodne w użytkowaniu, łatwe w utrzymaniu w czystości i eleganckie schody z betonu od Dasag, pojawiły się jednak nie tylko pomiędzy piętrami hotelu The Bridge Wrocław, ale także w efektownym lobby, w którym grają pierwsze skrzypce. 

Na potrzeby inwestycji dostarczyliśmy:

  • posadzki betonowe o różnych wymiarach – wzór na indywidualne zamówienie klienta (różne wymiary)
  • schody betonowe o różnych wymiarach i kształtach – wzór na indywidualne zamówienie klienta