Realizacje

Home realizacje Otoczenie domu i aranżacja terenu

Otoczenie domu i aranżacja terenu

Otoczenie domu i estetyczna aranżacja terenu wokół budynku są niemniej ważne, jak jego wnętrze. Właściwy dobór nawierzchni zewnętrznych musi odpowiadać funkcji użytkowej, jaką pełni dana części naszej posesji. Solidne płyty brukowe wybierzemy na podjazd garażowy. Wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne i obciążenia płyty betonowe lub płyty lastryko sprawdzą się także, jako nawierzchnia w strefie parkowania, stanowiąc atrakcyjną alternatywę dla kostki brukowej przed domem.

Aranżacja terenu wokół posesji to także odpowiednie zaplanowanie przestrzeni w strefie wypoczynku i relaksu, gdzie idealnie sprawdzą się płyty tarasowe niepochłaniające ciepła lub płyty betonowe o wysokim współczynniku SRI, który jest miarą względnego nagrzewania się materiałów, przy uwzględnieniu absorpcji promieni słonecznych oraz emisji ciepła do atmosfery. Odpowiedni dobór nawierzchni zmniejszy stopień nagrzewania się tarasu umilając wypoczynek i chroniąc przed nadmiarem gorąca w upalne dni.

Probet-Dasag oferuje bogaty asortyment produktów w zakresie betonowych nawierzchni zewnętrznych, elewacji, parapetów, mebli ogrodowych i ogrodzeń, co pozwala zachować spójny styl domu i jego najbliższego otoczenia. Aranżacja przydomowego terenu zielonego z wykorzystaniem  płyt nawierzchniowych lub elementów betonowej małej architektury to przepis na nowoczesny i funkcjonalny projekt ogrodu.

Wybierając materiały wykończeniowe od Probet-Dasag wybierasz trwałość, bezpieczeństwo i efektowny design.