Realizacje

Home realizacje Rezydencja Dąbie, Wrocław

Rezydencja Dąbie, Wrocław

Rezydencja Dąbie we Wrocławiu – eleganckie schody samonośne

Osiedle Rezydencja Dąbie we Wrocławiu łączy w sobie urokliwą przestrzeń, poczucie bezpieczeństwa i malowniczą lokalizację. Charakterystyczne budynki zaprojektowano w ten sposób, by tworzyły spójną całość inspirowaną okresem modernistycznym w architekturze. Bliskie sąsiedztwo zielonych terenów nad Odrą to kolejna zaleta: wszystko to sprawia, że Rezydencja Dąbie cieszy się dużym uznaniem wymagających klientów. Ważną kwestią w związku z realizacją tej inwestycji jest wyjątkowa dbałość o detale: schody zewnętrzne betonowe są przykładem niezwykłej staranności oraz połączenia jakości i funkcjonalności.

Schody betonowe – detal, który ma znaczenie

Schody samonośne zewnętrzne zastosowane na osiedlu Rezydencja Dąbie to przykład eleganckiego, modernistycznego rozwiązania o dużej funkcjonalności. Beton jako materiał o dużej wytrzymałości i charakterystycznej fakturze doskonale wpisuje się w wystrój nowoczesnego osiedla – schody betonowe pięknie komponują się z zewnętrzną aranżacją budynków. Schody samonośne kojarzone są przede wszystkim z lekkością; połączenie tego rodzaju konstrukcji i sprawdzonego, solidnego materiału to niezawodność oraz poczucie bezpieczeństwa.

Tworząc schody samonośne betonowe dokładamy wszelkich starań, by połączyć nowoczesne technologie i materiały, najwyższą jakość oraz stylową, elegancką estetykę. Wychodzimy naprzeciw potrzebom rynku i tworzymy schody betonowe zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm, hoteli, osiedli mieszkalnych czy budynków użyteczności publicznej. Prosta, klasyczna estetyka i wysokiej jakości materiały to połączenie, w które warto zainwestować: schody Dasag są odporne na działanie warunków atmosferycznych i zachowują funkcjonalność oraz elegancki wygląd przez długie lata.