Realizacje

Home realizacje Wieżowiec Skyliner w Warszawie

Wieżowiec Skyliner w Warszawie

Choć produkty betonowe marki Dasag odmieniają obiekty komercyjne i prywatne w całej Polsce to Warszawa, ze względu na ilość realizacji, które miały miejsce w stolicy, jest dla nas niezwykle ważnym punktem. Nasze płyty pokrywają nie tylko chodniki, place, dworce oraz obiekty sportowe, lecz także pnące się w górę nowoczesne biurowce. Jednym z nich jest otwarty w lutym 2021 roku obiekt Skyliner.

Materiały na najwyższym poziomie

Skyliner to budynek opracowany w najdrobniejszych szczegółach: od nowoczesnego wejścia, przez imponujący hol, po naprawdę robiący wrażenie widok z położonego 165 metrów nad ziemią Skybaru. Liczby mówią tu same za siebie:

  • 195 metrów wysokości budynku
  • 45 kondygnacji,
  • 49 000 metrów kwadratowych powierzchni do wynajęcia,
  • 16 metrów wysokości lobby (najwyższe lobby biurowe w Polsce).

Jest to jeden z najwyższych i najnowocześniejszych obiektów biurowych w Warszawie. Budynek, dzięki swojej architekturze, zarówno poprzez proporcje, jak i charakterystyczny kształt, zdecydowanie wyróżnia się na tle panoramy miasta. Jego elementem rozpoznawczym jest wysoka wieża, która została mocno osadzona na szerokiej, przeszklonej podstawie o wysokości 16 m. Odpowiedni dobór proporcji konstrukcji pozwala uzyskać wrażenie, że górna część budynku unosi się nad ziemią.

Lastryko u podstaw

Bezpośrednie sąsiedztwo budynku zostanie zagospodarowane w sposób przyjazny dla przechodniów, którzy mogą skorzystać z oferty handlowo-usługowej oraz gastronomicznej biurowca. Do zaaranżowania tej części przestrzeni zostały wykorzystane jasne płyty betonowe i okładziny schodowe Dasag. Charakterystyczne dla marki produkty z lastryko, które w swoim nowoczesnym wydaniu jest od kilku dobrych lat prawdziwym hitem wśród projektantów,  podkreślają błękitną szklaną poświatę budynku, a także stanowią idealne tło dla roślin i elementów wypoczynkowych. Całość prezentuje się nowocześnie, estetycznie i inspirująco.