Produkty zewnętrzne to wyroby, które musi cechować wyjątkowa trwałość – w końcu na co dzień wystawione są na działanie zmieniających się warunków atmosferycznych. To także elementy mocno eksploatowane, które powinny być odporne na uszkodzenia mechaniczne, a przy tym łatwe w utrzymaniu w czystości. To właśnie tymi potrzebami kierujemy się, tworząc nasze płyty betonowe, okładziny schodowe, płyty elewacyjne czy elementy małej architektury, przeznaczone do użytku zewnętrznego.

Produkty marki Dasag z tej kategorii są odzwierciedleniem myśli: wykończenie ma znaczenie. To one mają największy wpływ na charakter wnętrza i nadają mu ostatecznego szlifu. Używany przez nas beton szlachetny sprawia, że są to wyroby wytrzymałe i estetyczne zarazem – niezależnie od tego, czy mowa o większych elementach, czy też o tzw. małej architekturze. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą betonowych płyt posadzkowych, schodów, systemów dotykowych oraz parapetów, której różnorodność pozwoli na zachowanie spójności stylistycznej projektu.

Produkty komplementarne Dasag to wszystko to, co pomoże we właściwym montażu wyrobów betonowych oraz zachowaniu konkretnej estetyki. Dzięki nim dużo łatwiej będzie nie tylko zrealizować architektoniczne wizje, ale też dłużej cieszyć się dobrym designem i wytrzymałością naszych produktów.