Realizacje

Home realizacje HLS Żory

HLS Żory

Płyty chodnikowe i donice betonowe Dasag na parkingu biurowca

HLS system to duża firma oferująca usługi transportowe i geodezyjne, roboty ziemne, kostkę brukową czy konstrukcje stalowe dla budownictwa, która przeniosła się niedawno do całkiem nowej siedziby. Nowoczesny, obfitujący w modne przeszklenia budynek położony na rozległym terenie przy alei Jana Pawła II w Żorach, pełni funkcję biura zarządu HLS Systems oraz biurowca z lokalami użytkowymi na wynajem. Przed jego głównym wejściem znajduje się spory, reprezentacyjny plac, do którego budowy wykorzystano m.in. płyty chodnikowe z betonu od Dasag. Inwestor wybrał również inne prefabrykaty betonowe naszej marki! 

Betonowe płyty chodnikowe nie muszą być nudne! Tak wykorzystano je przed biurowcem HLS w Żorach

Do budowy placu przed biurowcem HLS systems w Żorach wykorzystano betonowe płyty chodnikowe Dasag o wymiarach 40 x 40 i 40 x 60 cm w dwóch odcieniach, które ciekawie połączono z kostką brukową, przy pomocy której wytyczono miejsca parkingowe przed obiektem. Wspomniane płyty brukowe z betonu, którymi wyłożono szeroką aleję prowadzącą do drzwi wejściowych budynku, ułożono w prosty, a zarazem nietuzinkowy wzór, dzięki któremu otoczenie nie sprawia smutnego wrażenia. Betonowe płyty brukowe naszej marki z pewnością podnoszą prestiż obiektu i cieszą oko każdego, kto przekracza jego progi. 

Donice betonowe i inne prefabrykaty Dasag na terenie inwestycji HLS Systems w Żorach

Na szczęście, opisywanego wyżej placu nie pokrywają jedynie kostka brukowa i beton. Inwestor pomyślał również o zastosowaniu na jego terenie klimatycznych nasadzeń, dzięki którym otoczenie biurowca HLS w Żorach jest bardziej przyjazne jego pracownikom. Zieleń posadzono w eleganckich donicach betonowych Dasag, które dopasowano do wcześniej wspomnianych płyt chodnikowych wykorzystanych podczas budowy nawierzchni placu. To estetyczne i praktyczne rozwiązanie, które polecamy większości klientów realizujących tego typu inwestycje. 

Na potrzeby inwestycji dostarczyliśmy:

  • płyty chodnikowe o wymiarach 40×40 cm i 40×60 cm – wzory 7430, 7857 i 7819
  • donice betonowe – wzory 7105 i 7430