Realizacje

Home realizacje Pasaż Tesco, Zielona Góra

Pasaż Tesco, Zielona Góra

Pasaż Tesco w Zielonej Górze i posadzka, która „nie pęka”

Galeria Handlowa Pasaż Tesco przy ulicy Energetyków 2A to jedno z bardziej uczęszczanych miejsc tego typu w Zielonej Górze.  Pasaż Tesco to nie tylko sklepy wielkopowierzchniowe, butiki i usługi. To również przestrzeń eventowa, gdzie organizowane są imprezy okolicznościowe dla całej rodziny. Żeby zapewnić wysoką jakość tej przestrzeni, projektanci musieli zadbać również o płytki posadzkowe z prawdziwego zdarzenia. Dlatego postawili na produkty Probet-Dasag, wiodącego producenta wyrobów z betonu szlachetnego.

Płyty posadzkowe od Dasag – gwarancja bezpieczeństwa

Galerie handlowe to miejsca, w których występują duże skupiska ludzi. Klienci często spacerują z wózkami wypełnionymi zakupami. Podłoga w takim obiekcie jak Pasaż Tesco jest bezustannie narażona na ścieranie lub inne uszkodzenia mechaniczne. Jedynie posadzka stworzona z materiałów najwyższej jakości może zapewnić maksymalne bezpieczeństwo odwiedzającym. Płytki posadzkowe firmy Dasag dzięki swoim właściwościom antypoślizgowym sprawdzą się nawet w najtrudniejszych warunkach, zapobiegając przypadkowemu upadkowi. Komfort odwiedzających przede wszystkim.

Płytki Dasag i nowoczesny design

Bezpieczeństwo i duża wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne to nie jedyne parametry, jakie powinny spełniać płyty posadzkowe. Inwestorzy stawiają nie tylko na właściwości techniczne, ale równie ważny jest dla nich aspekt estetyczny i designerski. Dlatego kolorowe płyty od firmy Probet-Dasag ożywiają przestrzeń pasażu handlowego. Soczysta zieleń oraz kolory niebieski i bordowy harmonijnie kontrastują z jasnymi płytami, tworząc mozaikowe wzory. Wykorzystanie form geometrycznych cieszy oko i idealnie wpisuje się w aktualnie panujące trendy. Dzięki impregnacji wewnętrznej ilość pojawiających się na płytce wodorotlenków wapnia (białych zacieków) zostaje zredukowana.

W tej realizacji wykorzystane zostały materiały o wzorach 7437 oraz 7434.