Realizacje

Home realizacje Stadion Narodowy, Warszawa

Stadion Narodowy, Warszawa

Płytki posadzkowe Dasag, które wytrzymają sportowe emocje!

Aleja Księcia Józefa Poniatowskiego 1 w Warszawie to jedno z najbardziej rozpoznawalnych miejsc na mapie stolicy. Któż bowiem nie słyszał o Stadionie Dziesięciolecia – największym targowisku Europy, które tuż przed Euro 2012 zamienił się w nowoczesny Stadion Narodowy z najwyższą kategorią klasyfikacji UEFA. Ta metamorfoza nie byłaby możliwa, gdyby nie wysokiej jakości produkty i doskonały projekt biura JSK Architekci wraz z pracowniami gmp-Archotekten Gerkan, Marg und Partner z siedzibą w Berlinie oraz Schlaich Bergermann und Partner ze Stuttgartu. Projektanci bez wahania postawili na rozwiązania z betonu szlachetnego marki Dasag.

Wybór ma znaczenie. Płyty posadzkowe Select od Dasag

Wzmożony ruch, intensywna eksploatacja, miliony kroków – płytki posadzkowe użyte do wykończenia powierzchni na Stadionie Narodowym nie miały mieć lekko. Nie dziwi więc, że projektanci szukali rozwiązania do zadań specjalnych, którym bez wątpienia są płytki posadzkowe Select od Dasag. Charakteryzują je bowiem doskonałe parametry techniczne, łatwość w utrzymaniu czystości, bezpieczeństwo, wytrzymałość oraz komfort użytkowania. Całość dopełnia niebanalne, estetyczne wzornictwo. Bogactwo wariantów kolorystycznych płyt posadzkowych Select oraz różnorodność formatów pozwala uzyskać niezwykle ciekawy efekt idealnie dostosowany do wymagań każdego inwestora. Tak na placu budowy Stadionu Narodowego w Warszawie zagościły  płytki z serii Select o wymiarach 30×30 cm, we wzór 7234, w wariancie szlifowanym.

Okładziny schodowe Dasag. Wyższy stopień kreatywności

Czasy, w których schody traktowane były wyłącznie jako element budowlany odchodzą w zapomnienie. Dziś mogą z łatwością pełnić funkcję dekoracyjną i mają ogromny wpływ na odbiór całego wnętrza. Idealnym uzupełnieniem aranżacji Stadionu Narodowego w Warszawie stały się  okładziny schodowe Dasag, we wzorze 7234 z paskiem piaskowanym. Wysokie walory funkcjonalne, nienaganne parametry techniczne i nowoczesne wzornictwo sprawiły, że rozwiązania Dasag stały się integralną częścią tego niezwykłego projektu – prawdziwej wizytówki sportowych zmagań.